Değirmigöl Spor Dernek Yönetimiyle

             Derneğimizce bu yıl 3. düzenlenen ve geleneksel hale getirilen futbol turnuvasında 3. Olan Değirmigöl Spor Takım Başkanı ve Reform tekstil ve Matbaacılık San.Tic.Lit.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nizamettin Gülaçarın dernek yönetimini ve futbolcuların onuruna verdiği yemekte yöneticilerle futbolcuları bir araya geldi.

            Değirmigöl Spor Takım Başkanı ve Reform tekstil ve Matbaacılık San.Tic.Lit.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nizamettin Gülaçar Davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran, Dernek Başkanı ve bütün yöneticilerine sonsuz saygı ve şükranlarımızı sunuyorum hepimize afiyet olsun diyerek yemeğe başlandı.

           Yemekte hem teşekkür hem de önümüzdeki sene için turnuva hakında önerileri  dile getiren Değirmigöl Spor Takım Başkanıve Reform tekstil ve Matbaacılık San.Tic.Lit.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nizamettin Gülaçarın hoş bir sohbet havasında geçen konuşması herkesi dinlendirdi.

           Dernek başkanı Sn. Ekrem Eralmaç her yıl düzenlemekte olduğumuz ve dostlarımızla sevenlerimizle birlik ve beraberliğimize vesile olan turnuvamızda kaynaklanan bu güzel ortamda yine bir araya gelmiş bulunmaktayız. bu günlerde dostlarımızla birlikte olmanın ve bir şeyler yapabilmenin hazzı içerisindeyim. Bu yemekte bizleri bir araya getirdiği, birlik ve beraberliğimize sebep olan Değirmigöl Spor Takım Başkanı Sn. Nizamettin Gülaçara tekrar teşekkür ederim.dedi.

     Bu gecede bizleri onurlandıran, Dernek Başkanı ve bütün yöneticilerine ve davetimize mazeretlerinden dolayı gelemeyeceklerini telefonlarla üzüntüleri ile belirten diğer yönetici arkadaşlarınıza da teşekkür ediyorum sonsuz saygı ve şükranlarımızı sunuyorum     

Haber : Fesih YORULMAZ

Yorumlar • Yazının Tarihi: 17 Kasım 2014
 • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Ziyaretçi Defteri

 • Necmettin Yalın / 8 Nisan 2016:
  Merhabalar Babamın Üye Olduğu Özalp -Saray Derneği Kurucuları ve Yetkilileri... »
 • Mehmet Kaya / 29 Aralık 2015:
  Değerli Dost ve Akrabalarım Eşimin Cenazesinin Hazırlanıp Defnedilmesinden ve Taziye... »
 • Ekrem Eralmaç / 22 Aralık 2015:
  Değerli Dost ve Akrabalarım Annemin Cenazesinin Hazırlanıp Vana Gidişinden ve... »

Ziyaretçi Sayacı

3464774
Users Today : 125
This Month : 4707
This Year : 40458
Who's Online : 2