Nihat Bozkuş

Yoğun göç nedeniyle kültürel yaşantılarımız yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştır. Coğrafi uzaklıkları insani yakınlıklarla aşmayı kendine şiar edinmiş derneğimiz ve üyeleriyle Kuruluşundan bu yana 7 yılı aşkın suredir Faaliyet gösteren Derneğimiz kazanmış olduğu birikimi ile İstanbul ve Memleketlimizde kültürel yaşantılarımızı Korumayı sürdürmektedir.
Kuruluş günlerimizdeki zor şartları ve olanakları düşündüğümde, bugüne kadar birlikte olduğumuz arkadaşlarımızı özverili, sabırlı ve kararlı çalışmaları nedeni ile kutlamak isterim. Çalıştığımız insanlara her zaman güvendik ve onların da güvenini kazandık. Bugün, dinamik, becerili ve başarılı Yönetimimiz ile planladığımız hedefleri yakalamış olmaktan mutluluk duyuyorum.
Çalışmalarımızın üzerinde yükseldiği asıl anlayışımız ise, kapsamlı bir toplumsal dönüşüm projesidir. Bu amaca ulaşmanın olmazsa olmaz koşullarından biri de katılımcı bir anlayışı hayata geçirmektir.
Birikimimiz, imkânlarımız ve deneyimli Arkadaşlarımla çok daha önemli projelere adımızı yazacağımıza inancım tamdır. 30 Mart Yerel Seçimler sürecini başarılı ve huzur ortanımda geçmiş ve ülkemizin içinde bulunduğu kaos ve en önemlisi Çözüm Süreci ve bu sürece her koşulda sahiplenenlere ve Bu Ateşe Benzin Olmayan Her Kese Saygı ve Sevgilerimi Sunuyorum Huzurunuzda Önlerinde eğiliyorum .
Nice projelere hep birlikte imza attık ve daha nicelerinin de üstesinden hep beraber gelmeyi ümit ediyorum.

Nihat Bozkuş

Dernek Başkanı

 

Yorumlar • Yazının Tarihi: 22 Kasım 2014
 • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Sosyal Yardımlar

Ziyaretçi Defteri

 • Necmettin Yalın 8 Nisan 2016
  Merhabalar Babamın Üye Olduğu Özalp -Saray Derneği Kurucuları ve Yetkilileri... »
 • Mehmet Kaya 29 Aralık 2015
  Değerli Dost ve Akrabalarım Eşimin Cenazesinin Hazırlanıp Defnedilmesinden ve Taziye... »
 • Ekrem Eralmaç 22 Aralık 2015
  Değerli Dost ve Akrabalarım Annemin Cenazesinin Hazırlanıp Vana Gidişinden ve... »

Ziyaretçi Sayacı

3509802
Users Today : 128
This Month : 2298
This Year : 36826
Who's Online : 2