Turnuva 14.05.2011 Cumartesi günü saat 12:00 de başlayacak

14.05.2011 Cumartesi günü saat 12:00 de başlayacak olan 4, Geleneksel Futbol turnuvasına herkes davetli dır.

Geçen sene katılımın oldukça yüksek olan turnuva maçlar Tribünler tamamen dolarken karşılaşma için Köyü takımlarının maça çıkmasıyla tam bir şölen havası yaşandı. Maça iyi hazırlanan takımlar da kıyasıya mücadele etmişti. Takımların seyircileri birbirlerini alkışlarken, turnuvanın amacına yakışır sahneler oluşmuştu. Bu Turnuvalarımızın daha da güzelleşmesi için ne gerekiyorsa yapılıyor son aşamaya gelindi.

ÖZALP-SARAY KÜLTÜR  ve DAYANIŞMA DERNEĞİ 1. HAFTA MAÇ PROGRAMI CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

A  GRUBU MAÇLARI 1.HAFTA CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

SARI KÖY SPOR

KOLO SPOR

14.05.2011

12:00-13:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

HACELİ SPOR

BOĞAZKESEN SPOR

14.05.2011

14:00-15:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B  GRUBU MAÇLARI 1.HAFTA CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

MAMEDELAN SPOR

ÖZMENTEŞLER SPOR

14.05.2011

13:00-14:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

KİLİMLİ SPOR

SEYDİBEY SPOR

14.05.2011

13:00-14:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C  GRUBU MAÇLARI  1.HAFTA  CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

MELEHESEN SPOR

KAYA TEK İNŞ. SPOR

14.05.2011

15:00-16:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

DONERDERE SPOR

MİLAN ENGİZ SPOR

14.05.2011

12:00-13:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D GRUBU MAÇLARI   1.HAFTA  CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

 ÇUBUKLU SPOR

SAVATLI SPOR

14.05.2011

20:00-21:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

ERK YAPI SPOR

REAL QERTELAN

14.05.2011

15:00-16:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

ÖZALP-SARAY KÜLTÜR  ve DAYANIŞMA DERNEĞİ 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

A  GRUBU MAÇLARI 2.HAFTA PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

SARI KÖY SPOR

BOĞAZKESEN SPOR

15.05.2011

15:00-16:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

HACELİ SPOR

KOLO SPOR

15.05.2011

15:00-16:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B  GRUBU MAÇLARI 2.HAFTA PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

MAMEDELAN SPOR

SEYDİBEY SPOR

15.05.2011

14:00-15:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

KİLİMLİ SPOR

ÖZMENTEŞLER SPOR

15.05.2011

14:00-15:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C  GRUBU MAÇLARI  2.HAFTA  PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

MELEHESEN SPOR

MİLAN ENGİZ SPOR

15.05.2011

13:00-14:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

KAYA TEK İNŞ. SPOR

DONERDERE SPOR

15.05.2011

13:00-14:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D GRUBU MAÇLARI  2.HAFTA  PAZAR

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

 ÇUBUKLU SPOR

REAL QERTELAN

15.05.2011

20:00-21:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

ERK YAPI SPOR

SAVATLI SPOR

15.05.2011

12:00-13:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

       

ÖZALP-SARAY KÜLTÜR  ve DAYANIŞMA DERNEĞİ 3. HAFTA MAÇ PROGRAMI CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

A  GRUBU MAÇLARI 3.HAFTA CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

SARI KÖY SPOR

HACELİ SPOR

21.05.2011

12:00-13:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

KOLO SPOR

BOĞAZKESEN SPOR

21.05.2011

12:00-13:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B  GRUBU MAÇLARI 3.HAFTA CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

MAMEDELAN SPOR

KİLİMLİ SPOR

21.05.2011

14:00-15:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

ÖZMENTEŞLER SPOR

SEYDİBEY SPOR

21.05.2011

14:00-15:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C  GRUBU MAÇLARI  3.HAFTA  CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

MELEHESEN SPOR

DONERDERE SPOR

21.05.2011

15:00-16:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

KAYA TEK İNŞ. SPOR

MİLAN ENGİZ SPOR

21.05.2011

15:00-16:00

2.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D GRUBU MAÇLARI   3.HAFTA  CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

 

 ÇUBUKLU SPOR

ERK YAPI SPOR

21.05.2011

20:00-21:00

1.SAHA

 

 

 

 

 

 

 

SAVATLI SPOR

REAL QERTELAN

21.05.2011

13:00-14:00

2.SAHA

 

 

       
           

           

ÖZALP-SARAY KÜLTÜR  ve DAYANIŞMA DERNEĞİ

 

4.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI  

ÇEYREK FİNAL  MAÇ PROGRAMI

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 1.MAÇ

A1

B2

22.05.2011

 

 

 

 

 

 

 2.MAÇ

B1

A2

22.05.2011

 

 

 

 

 

 

 3.MAÇ

C1

D2

22.05.2011

 

 

 

 

 

 

 4.MAÇ

D1

C2

22.05.2011

 
           
           

ÖZALP-SARAY KÜLTÜR  ve DAYANIŞMA DERNEĞİ

 

4.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI  

YARI FİNAL  MAÇ PROGRAMI

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 1.MAÇ

A1-B2 GALİBİ

B1-A2 GALİBİ

28.05.2011

 

 

 

 

 

 

 2.MAÇ

C1-D2 GALİBİ

D1-C2 GALİBİ

28.05.2011

 

 

 

 

 

 

           
           

ÖZALP-SARAY KÜLTÜR  ve DAYANIŞMA DERNEĞİ

4.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI  

FİNAL  MAÇ PROGRAMI

 

TAKIMLAR

TARİH

SAAT

 

3-4 LÜK MAÇI

1-MAÇ MALUBU

2-MAÇ MALUBU

29.05.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

ŞAMPİYONLUK

1-MAÇ GALİBİ

2-MAÇ GALİBİ

29.05.2011

   

Yorumlar



  • Yazının Tarihi: 17 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Ziyaretçi Defteri

  • Necmettin Yalın / 8 Nisan 2016:
    Merhabalar Babamın Üye Olduğu Özalp -Saray Derneği Kurucuları ve Yetkilileri... »
  • Mehmet Kaya / 29 Aralık 2015:
    Değerli Dost ve Akrabalarım Eşimin Cenazesinin Hazırlanıp Defnedilmesinden ve Taziye... »
  • Ekrem Eralmaç / 22 Aralık 2015:
    Değerli Dost ve Akrabalarım Annemin Cenazesinin Hazırlanıp Vana Gidişinden ve... »

Ziyaretçi Sayacı

3464452
Users Today : 12
This Month : 4385
This Year : 40136
Who's Online : 2